Причина перша – це, безумовно, здоров’я.

Вчені вже втомилися повторювати про те, що всі хвороби від нервів, що тривале перебування в похмурому настрої провокує в організмі безліч захворювань. Хронічний стрес, роздратування, пригнічений гнів провокують серцево-судинні захворювання, ослаблення імунітету, артрит, діабет та інші неприємності.
І всі ми, начебто, чули про це тисячу разів, але чомусь постійно дозволяємо собі терзати і себе надуманими переживаннями та неприємними людьми. А якщо хоч на секунду зупинитися і задуматися – а чи варто купатися в негативі, щоб заробити проблеми зі здоров’ям? Так, може, все-таки, краще озирнутися навколо і знайти хоч дрібний привід для радості?

Причина друга: коли у нас гарний настрій, світ здається кращим  світлішим, а оточуючі – добрішими і привітнішими. І, навпаки, у поганому настрої навколишня реальність здається скупченням негативу, а люди здаються злими й підозрілими.
Експерименти вчених виявили, що в стані депресії люди схильні згадувати про погане ставлення до них батьків у дитинстві. Коли ж до піддослідних повертався нормальний настрій, вони говорили про батьків з теплом, і згадували тільки хороше.
Навіть яскравість фарб навколишнього вас світу залежить від вашого настрою. Вчені довели, що в доброму настрої інформація про колір, що надходить у мозок людини, більш повна, ніж та, яку людина сприймає в поганому настрої. Хочете жити в яскравому та позитивному світі, наповненому доброзичливими і милими людьми ? Просто підвищте собі настрій – і світ посміхнеться вам у відповідь!

Причина третя: гарний настрій допомагає налагодити стосунки з людьми

Позитивний настрій привертає до себе оточуючих, немов магніт. Щира добра посмішка і життєрадісність високо цінуються людьми.
Хочете мати багато друзів? Будьте завжди в піднесеному настрої, і вони злетяться до вас як бджоли на мед. Хочете дізнатися секрет щасливого шлюбу? Забудьте про сварки, нескінченних закидах і критиці всіх і вся. Радуйте свого супутника життя частіше гарним настроєм, щоб життя з вами стало для нього оазисом позитиву в нашому метушливому світі. Запитайте будь-якого чоловіка, яка якість головне в хорошій дружині? І він, напевно, відповість вам – вміння створювати легку доброзичливу атмосферу в сім’ї, вміння дарувати гарний настрій рідним і близьким. Відносини – одна з найвищих людських цінностей. Адже, якщо поруч з нами знаходяться ті, заради кого нам хочеться жити – ми щасливі. Так чому б не зробити щасливими близьких людей?

Причина четверта: гарний настрій – вірний помічник у підйомі по кар’єрних сходах .

Дослідники встановили, що одна четверта частина чоловіків і жінок вважають, що для вдалої кар’єри найважливіше гарний настрій та приємна посмішка. За результатами ж іншого дослідження оптимістично налаштованим людям більше щастить у бізнесі.
І це зрозуміло. Оптимісти більш впевнені в собі, більш креативні та більш приємні у спілкуванні. Люди, для яких гарний настрій – норма життя, більш стресостійкості та легше приймають рішення. Так що, якщо кар’єра для вас – не порожній звук, задумайтеся над цими фактами. Віддавши перевагу гарному настрою, ви можете серйозно просунутися по кар’єрних сходах.

Причина п’ята: гарний настрій вигідно

Експеримент, проведений американськими психологами  довів незаперечну фінансову користь гарного настрою? Вони виявили, що поганий настрій змушує своїх власників витрачати гроші даремно на непотрібні покупки. А люди, в хорошому настрої витрачають грошей в магазинах набагато менше. Вчені пояснюють цей факт тим, що поганий настрій заважає людям зрозуміти, чого вони насправді хочуть, і тому вони частіше купують те, що їм зовсім непотрібно. Так що в період кризових хвилювань у нас з’являється чудовий спосіб заощадити . Для цього потрібно просто підняти собі настрій!

І наостанок, хотілося б порівняти наш настрій з бензином для машин. Гарний настрій необхідно людині для життя як високоякісне паливо для дорогої машини. Адже якщо ви заллєте в автомобіль низькоякісний бензин, він, зрозуміло, теж поїде. Але чи довго він вам прослужить? Швидше за все, ні. Так відповідно і з настроєм.

Звичайно, можна жити і в похмурому настрої. Засмучуватися або радіти життю – вибір завжди за вами. Але чи варто впадати в депресію, знаючи, що вона нещадно краде секунди, години і дні нашої прекрасного і безцінного життя? Чи не краще озирнутися навколо і знайти тисячі причин для посмішки та гарного настрою?

Отже, у Вас зіпсований настрій, а Ви вперто не хочете його піднімати? Ось вам 5 чудових причин, щоб ваше бажання поліпшити настрій прокинулося.