--> ОГОЛОШЕННЯ


ЦЕНТР ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

Семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів Деснянського району

 

1 лютого 2018 року в закладі дошкільної освіти № 15 «Едельвейс» відбувся навчальний семінар для практичних психологів та соціальних педагогів «Використання анімаційних фільмів у профілактичній роботі фахівця психологічної служби».

Змістовна теоретична частина на початку заходу надала розуміння важливості правильного використання правильних анімаційних фільмів в роботі практичного психолога та соціального педагога всім присутнім.

          Учасникам семінару представили та продемонстрували профілактичні мультфільми «П’ятачок» та «Історія Тьоми» після чого за круглим столом відбувся розбір анімаційних фільмів з використанням інтерактивних методів в профілактиці (Stopthetime, розмальовка та колаж): аналіз ситуації та приймання рішень; відстоювання своєї точки зору; виважені вчинки, прояв емпатії, виявлення вдячності; попередження насильства у сім’ї та поза домом; попередження ризикованої щодо здоров’я поведінки; попередження втеч з дому та бродяжництво. Присутні фахівці психологічної служби приймали активну участь у роботі та обговоренні запропонованих методів.

          На завершення заходу був запропонований короткометражний релаксаційний фільм.Телефонний ресурсний  довідник

 

 

 

 

 

Розмаїття досвідів фахівців психологічної служби

Деснянського району…

 

8 лютого 2018 року в Управлінні освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося представлення потрфоліо практичних психологів та соціальних педагогів, які проходять атестацію в 2017-2018 навчальному році. Цей захід перетворився на свято-калейдоскоп професійних здобутків та досягнень.

Психологи-методисти порадували присутніх своїми методичними розробками, фахівці вищої категорії запропонували досвід корекційно-розвивальної роботи; спеціалісти першої категорії вражали різноманітністю форм роботи з учасниками освітнього процесу, а психологи другої категорії показали свою креативність та творчий підхід до організації перших кроків в фаховому зростанні. Пишаємося Вами, шановні колеги, та бажаємо нових звершень!ФЕСТИВАЛЬ ТРЕНІНГІВ І ПРОСВІТНИЦЬКИХ ПРОГРАМ “КАЛЕЙДОСКОП ЖИТТЯ”

 

24 березня 2018 року на базі СШ № 148 за адресою: м.Київ,  вул. Будівельників, 37 відбудеться ФЕСТИВАЛЬ ТРЕНІНГІВ І ПРОСВІТНИЦЬКИХ ПРОГРАМ “КАЛЕЙДОСКОП ЖИТТЯ”.

Тема: «Цінності, що змінюють життя»

Організатори:

 • Благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський»
 • Всеукраїнська громадська організація «Соціальна Взаємодія. Ініціативи. Творчість. Інновації»
 • Науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Цілі фестивалю:

 • Популяризація сучасних освітніх напрямків, а також життєвих духовних (культурних) цінностей, що змінюють життя на краще.
 • Сприяння розвитку початківців і професійних тренерів (психологів, педагогів, соціальних педагогів, а також фахівців, які самостійно розвиваються в сфері освіти і тренерства), розширення можливостей для їх подальшого самовираження і розвитку.

ОСНОВНІ ТЕМИ ФЕСТИВАЛЮ:

• Як стати другом для своєї дитини
• Жіноча енергія – енергія життя
• Цінність – це діти
• Дисципліна – пряник, батіг чи любов?
• Досягнення бажаних результатів. Все просто і реально.
• Цінності, що змінюють мою сім’ю
• Дизайн мого щастя
• Почуття та емоції – наші вороги чи друзі?
• «Трансформація метелика» – відпустивши минуле, радіємо теперішньому, моделюємо майбутнє
• Особливості використання коучінгової моделі GROW на уроках в школі
• Родові таємниці
• Культура заощадження грошей
• Коучінг у виборі професії
• Життєві цінності людини та раціональна економічна поведінка
• Гра-тренінг “Реальне життя”

До участі запрошуються:
початківці і професійні тренери різних напрямків, педагоги, психологи та соціальні педагоги,  батьки, інші зацікавлені учасники.

РЕЄСТРАЦІЯ:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSL-rv2xELMoj6FCiT1DW3A3LOhfNzwjExequRckiLOPRK9Q/viewform

Зареєструватись можна до 23год. 59хв. 20 березня 2018 року.

Участь у ФЕСТИВАЛІ «КАЛЕЙДОСКОП ЖИТТЯ» безкоштовна.

Контактні телефони: 063-134-57-15, 067-94-67-298, 050-801-55-32


Семінар-практикум для фахівців психологічної служби

Деснянського району

15 березня 2018 року в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок)        № 83 відбувся навчальний семінар для практичних психологів та соціальних педагогів «Самооцінка особистості. Розуміння соціальної дійсності та адекватність її сприйняття».

Гостинно зустріла фахівців психологічної служби завідувач закладу Позіхайло Світлана Семенівна, побажавши натхнення та невичерпної енергії.

Керівник творчої групи Новожилова Вікторія Володимирівна – практичний психолог ДНЗ № 83 поділилась з присутніми змістовним теоретичним матеріалом з теми «Самооцінка особистості. Розуміння соціальної дійсності та адекватність її сприйняття».

Практичний психолог школи № 278 Васильченко С.Д. запропонувала практичний блок «Ейдетика як один із засобів підвищення самооцінки». Цікавою практикою стала гра «Комочок» від Хромцової К.В. – практичного психолога ДНЗ № 9 та інтерактивна вправа «Моя внутрішня квітка» від Хоменко А. В. – практичного психолога ДНЗ № 812.

Завершенням семінару стала презентація результату багаторічного супроводу старшокласників соціальним педагогом школи № 263 Гулько Т.І.

Продуктивна робота, організована Новожиловою В.В. і всією творчою групою, була високо оцінена всіма учасниками семінару.

 

 

         

 
Відповідно до листа Київського міського центру у справах сім’ї та жінок «Родинний дім», зважаючи на важливість питання профілактики насильства та жорстокого поводження з дітьми, за участі депутатського корпусу ВР України; депутатського корпусу Київради;служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);Головного Управління Національної поліції у місті Києві та представників ВЮП УПД ГУНП у місті Києві; Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації); районних закладів охорони здоров’я; служби у справах дітей; Центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді; громадських організацій міста, району

01 лютого 2018 року практичний психолог гімназії «Києво-Могилянський колегіум» ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва  Руденко Євгенія Володимирівна та практичний психолог спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук Деснянського району міста Києва Іщенко Валентина Митхайлівна  взяли участь в семінарі на тему: «Витоки буллінгу: кримінальне мислення як передумова. Кримінальна поведінка: формування, оцінка, корекція»  за участю американського психолога Джиммі Хілла.

 

 

 

 

                                                                                       Тренінг особистісного ресурсу для фахівців психологічної служби…

 

15 лютого 2018 року на базі гімназії «Києво-Могилянський колегіум» ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва відбувся тренінг особистісного ресурсу «Пізнай себе» для психологів та соціальних педагогів.

Особистісні ресурси - це всі ті життєві опори, які знаходяться в розпорядженні людини, і дозволяють їй забезпечувати свої основні потреби:

 виживання;  фізичний комфорт; безпека;  залученість в соціумі;  повага з боку соціуму; самореалізація в суспільстві.

Особистісні ресурси - наявність сил і внутрішня готовність до вирішення поставлених завдань, складаються з ресурсного стану (фізичного і душевного) та особистісної складової, стану духу, сили. Саме ці питання розглядалися під час тренінгу. А також були запропоновані практичні ігрові та арт-терапевтичні вправи, які дозволили покращити настрій, актуалізувати особистісний потенціал кожного, наповнитися ресурсом, а також поповнити методичні скарбнички кожного учасника. Фахівці психологічної служби вчилися задля того, щоб навчити педагогів в своїх колективах. Адже в часи  змін в суспільстві, і в освіті, зокрема, педагогічним працівникам надзвичайно необхідно мати джерела відновлення та наповнення  ресурсами.Засідання експертної комісії за результатами вивчення досвіду фахівців психологічної служби Деснянського району

 

22 лютого 2018 року в Управлінні освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося підсумкове засідання членів експертної комісії за результатами вивчення досвіду психологів та соціальних педагогів Деснянського району, які проходять атестацію в 2017-2018 навчальному році.

В ході засідання членами експертної комісії розглядалися наступні питання:

 • Основи нейропсихології в Новій українській школі;
 • зміна форматів проведення районних заходів;
 • методична грамотність у побудові структури районних заходів;
 • організація роботи та нормативно-правове і методичне забезпечення психологів та соціальних педагогів, які атестуються;
 • ведення ділової та службової документації;
 • психологічний та соціальний інструментарій, що пройшов експертизу;
 • методичні розробки фахівців психологічної служби;
 • обмін досвідом, в тому числі,  на сторінках фахових видань;
 • участь в засіданнях МО, керівництво творчими групами, виступи на міських та районних заходах;
 • самоосвіта, досягнення, особистісні характеристики.

Після представлення досвідів відбулося голосування та обговорення прийнятих рішень по кожному фахівцю, який атестується.Психологічна служба Деснянського району ділиться досвідом з слухачами курсів Київського Університету імені Бориса Грінченка

28 лютого 2018 року в Управлінні освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації відбувся майстер-клас «Психопрофілактика емоційного вигорання як запорука попередження порушень педагогічної етики педагогами» для слухачів курсів Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (спеціальність «Практична психологія»).

Ведуча майстер-класу, практичний психолог навчально-методичного центру психологічної служби РНМЦ – Левківська Олена Павлівна надала присутнім інформацію про причини емоційного вигорання, «групу ризику», класифікацію груп симптомів; ознайомила з діагностичним інструментарієм щодо вивчення рівня емоційного вигорання; проінформувала про методи гармонізації психоемоційного стану.

Теоретичний матеріал підкріплювався практичними техніками, вправами, які спонукали присутніх до самоаналізу, зняття емоційної та м’язової напруги, пошуку мотивації та ресурсу.

Сподіваємось, що отримані знання стануть корисними та ефективними інструментами в використанні з усіма учасниками освітнього процесу.

 


            
Останнє оновлення сторінки: