--> ОГОЛОШЕННЯ


ЦЕНТР ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

Семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів Деснянського району

 

1 лютого 2018 року в закладі дошкільної освіти № 15 «Едельвейс» відбувся навчальний семінар для практичних психологів та соціальних педагогів «Використання анімаційних фільмів у профілактичній роботі фахівця психологічної служби».

Змістовна теоретична частина на початку заходу надала розуміння важливості правильного використання правильних анімаційних фільмів в роботі практичного психолога та соціального педагога всім присутнім.

          Учасникам семінару представили та продемонстрували профілактичні мультфільми «П’ятачок» та «Історія Тьоми» після чого за круглим столом відбувся розбір анімаційних фільмів з використанням інтерактивних методів в профілактиці (Stopthetime, розмальовка та колаж): аналіз ситуації та приймання рішень; відстоювання своєї точки зору; виважені вчинки, прояв емпатії, виявлення вдячності; попередження насильства у сім’ї та поза домом; попередження ризикованої щодо здоров’я поведінки; попередження втеч з дому та бродяжництво. Присутні фахівці психологічної служби приймали активну участь у роботі та обговоренні запропонованих методів.

          На завершення заходу був запропонований короткометражний релаксаційний фільм.Телефонний ресурсний  довідник
«ШКОЛА МОЛОДОГО СПЕЦІАЛІСТА» ДЛЯ ФАХІВЦІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

 

1 лютого  2018  року в Управлінні освіти Деснянського району міста Києва відбулося четверте засідання школи молодого спеціаліста «Як бути успішним».

Психологи та соціальні педагоги, які працюють на посадах перший рік в інтерактивній формі обговорили такі питання: складові успіху, формула успіху, типи особистостей  в досягненні цілей; постановка мети та шлях до неї. За допомогою спеціальних методик визначили пріоритетні цінності, власну робочу «потужність». Отримані навики учасники «Школи молодого спеціаліста» змогли відразу відпрацювати в практичних завданнях.

Окрім того, розглядалися питання - професійної компетенції, психологічного супроводу дітей з різними труднощами, дотримання педагогічної етики та нормативно-правового забезпечення роботи психологічної служби системи освіти України. А «професійний кейс» фахівців поповнився тематичними роздатковими матеріалами.

 


Розмаїття досвідів фахівців психологічної служби

Деснянського району…

 

8 лютого 2018 року в Управлінні освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося представлення потрфоліо практичних психологів та соціальних педагогів, які проходять атестацію в 2017-2018 навчальному році. Цей захід перетворився на свято-калейдоскоп професійних здобутків та досягнень.

Психологи-методисти порадували присутніх своїми методичними розробками, фахівці вищої категорії запропонували досвід корекційно-розвивальної роботи; спеціалісти першої категорії вражали різноманітністю форм роботи з учасниками освітнього процесу, а психологи другої категорії показали свою креативність та творчий підхід до організації перших кроків в фаховому зростанні. Пишаємося Вами, шановні колеги, та бажаємо нових звершень!ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ГРА

 «МАЙБУТНІЙ ПСИХОЛОГ»…

 

За ініціативи навчально-методичного центру психологічної служби РНМЦ в рамках співпраці з Київським Міжнародним Університетом, 26 січня 2018 року в Управлінні освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації відбулася інтелектуальна гра «Майбутній психолог». Ця гра спрямована на психологічну підготовку дев’ятикласників до правильного вибору майбутньої професії, що є передумовою успішної соціалізації особистості в суспільстві, можливості реалізуватися та приймати активну участь в житті країни. Під час гри кожен учень мав можливість розкрити свій творчий потенціал, зробити аналіз своєї професійної спрямованості, відчути дух командної роботи, поспілкуватися з однолітками.

4 етапи гри промайнули дуже швидко і непомітно. Незалежне жюрі  Київського Міжнародного Університету визначило та нагородило номінаціями: «Найкраща презентація» та «Організаторські здібності» - школа № 202; « Інтелектуальний потенціал» - школа № 212; «Згуртованість команди» - школа № 282; «Лідерські якості» та «Реалізація творчих ідей» - школа № 277; «Глядацька симпатія» та «Оригінальність ідей» - школа 250.

дипломами: І ступеня – команди «Крила надії» (школа 202) та «Реальна нереальність» (школа 250); ІІ ступеня команди «Допитливі знавці» (школа 212) та «Позитивчики» (школа 282); ІІІ ступеня команда «Юні синоптики» (школа 277).

Висловлюємо щиру вдячність начальнику Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації  Постолюк Т.К. за всебічне сприяння в організації даного заходу.

Директорам закладів загальної середньої освіти № 277 Сівак С.М.,

№ 250 Гуменюк Н.Д., № 212 Скринській Н.В., № 282 Ніколаєвій О.В., № 202 Пєсковій І.В. за сприяння участі школярів в грі.

Практичним психологам: Соловйовій Н.В., Степенко М.О., Онопрієнко Н.І, Іщенко В.М., соціальним педагогам Григоренко Л.О., Нєнашевій О.В. за підготовку достойних команд.

Учням 9-х класів  за активність, цікаві та творчі виступи.МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

 

25 січня 2017 року в спеціальному дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 569 та школі І –ІІІ ступенів № 213 Деснянського району міста Києва відбулись майстер-класи для фахівців психологічної служби. Дані заходи проходили під гаслом «Збиратися разом – це початок, триматися разом – процес, працювати разом – успіх».

Практичні психологи Мілевська Олена Вячеславівна і Філоненко Ольга Олександрівна працювали з групами фахівців за напрямками: «Сенсорний розвиток як основа формування готовності дитини до навчання в школі» та «Психологічне розвантаження учнів за допомогою арт-терапевтичних вправ». В ході майстер-класів учасники поновили в памяті знання щодо “сенсорного розвитку», «складових готовності до школи», «самовираження та самопізнання», «методи арт-терапії».

Скарбничка фахівців психологічної служби поповнилась новими вправами та іграми для використання в роботі з дітьми та дорослими «Улюблений герой», «Працюємо зі страхами та стресами», «Метафоричний автопортрет», "Чарівний мішечок","Вгадай на дотик, з чого зроблений цей предмет", «Впізнай фігуру",«Впізнай предмет по контуру», "Знайди пару", "Що всередині?", "Відгадай цифру" (букву).

Майстер-класи пройшли в затишній, приємній атмосфері навчальних закладів. Кожен учасник заходів отримав новий досвід та роздатковий «кейс» для використання в роботі.

 


Відповідно до листа Київського міського центру у справах сім’ї та жінок «Родинний дім», зважаючи на важливість питання профілактики насильства та жорстокого поводження з дітьми, за участі депутатського корпусу ВР України; депутатського корпусу Київради;служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);Головного Управління Національної поліції у місті Києві та представників ВЮП УПД ГУНП у місті Києві; Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації); районних закладів охорони здоров’я; служби у справах дітей; Центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді; громадських організацій міста, району

01 лютого 2018 року практичний психолог гімназії «Києво-Могилянський колегіум» ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва  Руденко Євгенія Володимирівна та практичний психолог спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук Деснянського району міста Києва Іщенко Валентина Митхайлівна  взяли участь в семінарі на тему: «Витоки буллінгу: кримінальне мислення як передумова. Кримінальна поведінка: формування, оцінка, корекція»  за участю американського психолога Джиммі Хілла.

 

 

 

 

                                                                                       


Останнє оновлення сторінки: