--> ОГОЛОШЕННЯ


ЦЕНТР ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

Телефонний ресурсний  довідник

 

 

 Психологічна служба Деснянського району

ділиться досвідом з психологами міста…

 

17 квітня 2018 року в Центрі дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва відбувся майстер-клас «Скарб душі і тіла» для психологів та соціальних педагогів міста Києва. Цей захід відбувався в рамках місячника психологічної просвіти та обміну досвідом.

Ведуча майстер-класу, практичний психолог Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району – Кліменок Ельмаз Різаівна познайомила присутніх з танцювально - руховим напрямком в арт-терапії. Учасники заходу мали можливість виконати вправи, що спонукали до спонтанних рухів та вираження емоцій через тіло. Спокійна музика та кольорова гама аксесуарів допомагали учасникам розвантажитись, зняти емоційну напругу та відпочити, а професійна скарбничка кожного поповнилася психологічними методами роботи з дітьми та дорослими.

Сподіваємось, що отримані знання стануть корисними та ефективними інструментами в використанні з усіма учасниками освітнього процесу.

         

 Психологічна служба Деснянського району

ділиться досвідом з психологами міста…

 

12 квітня 2017 року в Управлінні освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації відбувся майстер-клас «Використання асоціативних карт в роботі фахівців психологічної служби» для психологів та соціальних педагогів міста Києва. Цей захід відбувався в рамках місячника психологічної просвіти та обміну досвідом.

Ведуча майстер-класу, практичний психолог спеціалізованої школи

І-ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови Деснянського району міста Києва - Кирийок Тетяна Михайлівна надала присутнім загальну інформацію про метафоричні асоціативні карти; переваги роботи з картками; поінформувала про напрямки роботи, в яких можна використовувати тематичні набори; запропонувала схему індивідуальної роботи з використанням метафоричних асоціативних колод та ознайомила з правилами роботи з картками.

Далі учасникам була запропонована практична частина, де вони мали змогу працювати з різними наборами карт. Розмаїття практичних вправ: «Знайомство», «9 фактів про себе», «Я таке дерево», «Три карти», «Шкільний психолог», «Побажання, послання» спонукали присутніх до самоаналізу та розуміння себе та свого оточення.

Сподіваємось, що отримані знання стануть корисними та ефективними інструментами в використанні з усіма учасниками освітнього процесу.

 


Соціально-педагогічна практика студентів в Деснянському районі...

 

2 квітня 2018 року в Управлінні освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації відбулася настановча зустріч студентів

ІІ курсу університетського коледжу імені Бориса Грінченка та фахівців навчально-методичного центру психологічної служби РНМЦ. Ця зустріч відбулася з метою організації якісного проходження соціально-педагогічної практики студентами на базі навчальних закладів Деснянського району

(№ 282, № 250, № 263, № 307).

В ході зустрічі розглядалися такі питання:

  • особливості проходження практики в навчальних закладах;
  • відповідність завдань практики нормативно-правовим документам, що регламентують роботу психологічної служби системи освіти України;
  • основні напрямки роботи соціального педагога з учасниками освітнього процесу;
  • особливості інформаційно-профілактичної роботи з здобувачами освіти.

По закінченні заходу учасники обмінялися думками, враженнями; висловили свої пропозиції; отримали відповіді на запитання.
Інтерактивне заняття «Психопрофілактика емоційного вигорання як запорука попередження порушень педагогічної етики педагогами» для фахівців психологічної служби…

10 квітня 2018 року в Управлінні освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося інтерактивне заняття «Психопрофілактика емоційного вигорання як запорука попередження порушень педагогічної етики педагогами». Метою заходу було: ознайомити учасників з поняттям емоційне вигорання, формувати у педагогів мотивацію до самопізнання, підвищувати рівень компетенції педагогів, розвивати навички використання власного ресурсу в роботі з подоланням негативних емоційних станів.

В ході заняття учасники активізували знання з понять «емоційне вигорання», «групи ризику, які найчастіше вигорають», «симптоми професійного вигорання»; діагностували рівень емоційного вигорання; знайомилися з психологічними практиками, що дозволяють знижувати рівень напруги та регулювати свій психологічний стан.

Кожен учасник отримав роздатковий матеріал та мотиваційний заряд, спрямований на зміни в собі та оточенні.

 Психологічна служба Деснянського району

ділиться досвідом з психологами міста…

 

26  квітня 2018 року в Управлінні освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації відбувся майстер-клас «Використання анімаційних фільмів у профілактичній роботі фахівця психологічної служби» для психологів та соціальних педагогів міста Києва. Цей захід відбувався в рамках місячника психологічної просвіти та обміну досвідом.

Ведучі майстер-класу, практичний психолог ДНЗ № 15 «Едельвейс» Бутенко Лариса Анатоліївна, соціальний педагог спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики Григоренко Людмила Олександрівна та практичний психолог спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів        № 320 з поглибленим вивченням української мови Деснянського району міста Києва - Кирийок Тетяна Михайлівна в змістовній теоретичній частині на початку заходу надали розуміння важливості правильного використання правильних анімаційних фільмів в роботі практичного психолога та соціального педагога всім присутнім.

          Учасникам майстер-класу представили та продемонстрували профілактичний мультфільм «Історія Тьоми», після чого у груповій роботі відбувся розбір анімаційного фільму з використанням інтерактивних методів в профілактиці (Stop the time та тематичний колаж): аналіз ситуації та приймання рішень; відстоювання своєї точки зору; виважені вчинки, прояв емпатії, виявлення вдячності; попередження насильства у сім’ї та поза домом; попередження ризикованої щодо здоров’я поведінки; попередження втеч з дому та бродяжництво. Присутні фахівці психологічної служби приймали активну участь у роботі та обговоренні запропонованих методів.

          На завершення заходу був запропонований короткометражний релаксаційний фільм.

         


Майстер - клас «Шкільний театр в вихованні сучасних підлітків» для фахівців психологічної служби…

12 квітня 2017 року в школі І-ІІІ ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району відбувся майстер-клас «Шкільний театр в вихованні сучасних підлітків» для психологів та соціальних педагогів Деснянського району міста Києва..

В ході майстер-класу розглядалися питання ролі театральних постановок в вихованні школярів; залучення підлітків до форум-театрів; театральна постановка як ресурсна техніка, що сприяє гармонійному розвитку особистості.

Також учасникам була запропоновані короткі сценівки у виконанні учнів школи. А по завершенні заходу учасники-майстер-класу стали героями форум-театру та спробували програти обрані ролі.

Дякуємо адміністрації навчального закладу та фахівцям психологічної служби за сприяння в організації доцільної та актуальної зустрічі.

 Школа молодого спеціаліста для фахівців психологічної служби Деснянського району

 

04 травня 2018 року в Управлінні освіти Деснянського району міста Києва відбулося засідання школи молодого спеціаліста «Підготовка річної звітності щодо діяльності психологічної служби навчальних закладів Деснянського району».

Фахівці обговорили наступні питання: нормативні вимоги до статистично-аналітичної звітності; оформлення документів для здачі; врахування помилок при обрахунках; співвідношення активних та пасивних годин в роботі практичних психологів та соціальних педагогів.

Окрім того, розглядалися питання -  вікові та психологічні особливості дітей 6-ти років; робота з дітьми, що мають розлади в емоційно-вольовій сфері; форми роботи та допомоги батькам дітей, які мають труднощі.

Учасники заходу поділилися досвідом, обмінялися думками та ознайомилися з графіком здачі звітності.

         
            
Останнє оновлення сторінки: