1. Носіть кольоровий одяг.

Люди, які носять одяг виключно чорного кольору, як правило, страждають від так званої «травми відчуженого». Тим самим вони наче намагаються зменшити ступінь пережитих ними страждань, адже чорний колір наче «відрізає» можливість відчувати оточуючий світ. Але при цьому  інші люди теж не можуть відчути їх. Додавайте в своє життя – розкіш відчувати інших та розкриватись самому.

  1. Пийте більше води.

Різні види речовин, що вживаються вами протягом дня, не входять в два літри води, які ви повинні випивати щоденно. Це має бути саме чиста вода, яка здатна допомогти вам очиститись від кислот, які виробляється практично всіма продуктами харчування.

  1. Будьте уважні до власних думок.

Пам‘ятайте, ви ніколи не зможете контролювати те, що говорять або у що вірять інші люди. Але ви можете прийняти рішення стати господарем своїх власних думок, своїх слів, які завжди є відображенням вашого мислення.

  1. Знайдіть час для повноцінного сну.

Буде чудово, якщо перед сном ви вирішите зануритися в читання яке надихає, яке підвищує  ваші вібрації  любові та самоповаги. Якщо ж вам все ж складно заснути через підвищену активність вашого розуму, підніміться і запишіть все, що відбувається в вашій голові. Коли ви знову будете лягати спати, візуалізуйте тільки свої бажання, але в жодному разі не повсякденні проблеми.

  1. Помічайте прекрасне.

Для того, щоб оточити себе красою, не потрібно витрачати всі заощадження. Пройдіться по дому й оцініть, що гарного ви знаходите в кожному предметі. Думаю, ви швидко переконаєтесь в тому, що «гарний» взагалі не означає «дорогий». Щоб бачити красу, необхідно бути чутливим до краси. Розвивайте в собі цю якість!

  1. Не сприймайте життя надто серйозно.

Це означає навчитись відпускати, більше сміятися і не бути таким серйозним. Вміти відпускати – це означає продовжувати відчувати себе гарно, навіть якщо отримані результати не відповідають вашім очікуванням. Все контролювати неможливо!

  1. Ніколи не опускайте руки.

Пам‘ятайте, якщо ваше бажання не збувається, значить, вас чекає дещо краще. Скажіть собі, що в житті не буває провалів чи помилок, буває лише досвід, який допомагає пізнати себе та інших.

7 ПРАВИЛ ЕМОЦІЙНОГО ЗДОРОВ‘Я ( ЛІЗ БУРБО)