ЦЕНТР ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА


ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ
ЦЕНТРУ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ
ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА

Пропонуємо до Вашої уваги інформаційно-методичні матеріали працівників центру, практичних психологів і соціальних педагогів Деснянського району м.Києва для використання у роботі, а також статистично-облікову та нормативно-правову документацію, яка регламентує діяльність психологічної служби системи освіти.


Гімн психолога на мотив «Надежда»

В нас робота дуже нелегка
Про психічне ми здоров’я дбаєм
У важкі хвилини для людей
Радо завжди їм допомагаєм
В нас знання і досвід уже є
Є свої надбання і секрети
Та життя нам іноді дає
Найрізноманітніші сюжети
Приспів:
Психолог – це гордо звучить
І треба нам, друзі, старатись
Щоб завжди і всюди світить
Знання, щоб усім дарувати.



ВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ ТРАВНЯ


Нехай цвітуть під небом синьооким
Ще довго-довго дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно хай до хати заверта!
Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.
Хай постійний успіх, радість і достаток
Сипляться до вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
Господь дарує довгих-довгих літ!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!







Мудрість місяця на КВІТЕНЬ:

Не запитуй, що дало тобі життя; запитай, що дав йому ти.





Телефонний ресурсний  довідник



ГРАФІК ЗДАЧІ ЗВІТНОСТІ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ

15 ТРАВНЯ 2017  РОКУ

Час

Заклад

ПІБ

9.00

Школа № 152

Дубовик А.С.

9.10

Школа № 189

Шевчук А.О.

9.20

Школа № 202

Нєнашева О.В.

9.30

Школа № 247

Мовчан К.С.

9.40

Школа № 250

Григоренко Л.О.

9.50

Школа № 263

Гулько Т.І.

10.00

Школа № 275

Приємець Ж.Г.

10.10

Гімназія 283

Гринюк Ю.Ю.

10.20

Школа № 292

Шевченко О.Г.

10.30

Школа № 294

Дімітрова С.В.

10.40

Школа № 306

Кім Г.М.

10.50

Школа № 307

Мирутенко Ю.Л.

11.00

Школа № 308

Дудяк Л.В.

11.10

СНВК «Мрія»

Петрова А.В.

11.20

СНВК «Київські каштани»

Мажара О.В.

11.30

ДНЗ № 333

Павлушенко Т.А.

11.40

ДНЗ № 795

Харченко А.О.

11.50

Школа № 207

Зайкіна О.П.

12.00

Школа № 282

Ковтонюк О.О.

 



ГРАФІК ЗДАЧІ ЗВІТНОСТІ ДЛЯ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ЗНЗ

16 ТРАВНЯ 2017 РОКУ

Час

Заклад

ПІБ

9.00

Ліцей № 293

Курвякова Н.В.

9.10

Школа № 23

Посвященна Т.Є.

9.20

Школа № 119

Ільницька О.В.

9.30

Школа № 147

Філоненко О.О.

9.40

Школа № 213

Філоненко О.О.

9.50

Школа № 152

Деркач О.Л.

10.00

Школа № 189

Дзеблюк І.С.

10.10

Школа № 190

Стронська Д.О.

10.20

Школа № 192

Жук Я.Д.

10.30

Школа № 202

Іщенко В.М.

10.40

Школа № 207

Пономаренко О.О.

10.50

Школа № 212

Онопрієнко Н.І.

11.00

Школа № 218

Ковтонюк О.О.

11.10

Школа № 238

Жолобович А.О.

11.20

Школа № 247

Касянчук А.М.

11.30

Школа № 250

Кліменок Е.Р.

11.40

Школа № 251

Жукова Т.В.

11.50

Школа № 275

Прокопишина Н.С.

12.00

Школа № 276

Будовська О.С.

12.10

Школа № 277

Соловйова Н.В.

12.20

Школа № 278

Васильченко С.Д.

12.30

Школа № 282

Степенко М.О.

12.40

Гімназія № 283

Бабур Н.О.

12.50

Школа № 292

Рибачок К.М.

14.00

Школа № 300

Грищенко В.М.

14.10

Школа № 301

Куценко О.О.

14.20

Школа № 306

Рассохін А.Є

14.30

Школа № 307

Прищепа Л.І.

14.40

Школа № 308

Мельник І.М.

14.50

Школа № 311

Жур Т.В.

15.00

Школа № 312

Піпко Ю.С. /Шиловська О.М.

15.10

Школа № 313

Ніколаєнко Н.В.

15.20

Школа № 320

Кирийок Т.М.

15.30

Школа № 321

Хісамутдінова В.Б.

15.40

 Гімназія «Троєщина»

Бєдна Л.М.

15.50

ГКМК

Руденко Є.В.

16.00

ЕПЛ

Карський М.В.

16.10

Школа №18

Подгорний В.Е.

16.20

Школа № 248

Ганжала І.С.

16.30

Школа № 270

Пархоменко С.В.



ГРАФІК ЗДАЧІ ЗВІТНОСТІ ДЛЯ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ДНЗ

17 ТРАВНЯ 2017 РОКУ

Час

Заклад

ПІБ

9.00

СНВК «Мрія»

Яременко О.В.

9.10

СНВК «Лісові дзвіночки»

Ладан О.В.

9.20

СНВК «Вікторія»

Паламарчук В.А.

9.30

СНВК «Київські каштани»

Бочка І.І.

9.40

ДНЗ № 34 «Оріяна»

Мекеда Н.М.

9.50

НВК «Діамант»

Разіна О.В.

10.00

ДНЗ № 520 «Юніор»

Мамаєва К.Л.

10.10

СНВК «Деснянка»

Федорова М.В.

10.20

СНВК «Усмішка»

Зленко О.В.

10.30

ДНЗ № 15 «Едельвейс»

Бутенко Л.А.

10.40

ДНЗ № 9

Хромцова К.Л.

10.50

ДНЗ № 83

Узкова В.В.

11.00

ДНЗ № 111

Пилипенко М.С.

11.10

ДНЗ № 125

Чуракова Т.В.

11.20

ДНЗ № 165

Паламарчук Т.С.

11.30

ДНЗ № 176

Костюченко Ю.В.

11.40

ДНЗ № 222

Петрийчук І.Ю.

11.50

ДНЗ № 300

Сухоярська О.Ю.

12.00

ДНЗ № 459

Кириленко Я.В.

12.10

ДНЗ № 509

Уласік Н.А.

12.20

ДНЗ № 512

Сафянова Р.В.

12.30

ДНЗ № 534

Яремич О.Ю.

12.40

ДНЗ № 569

Мілевська О.В.

12.50

ДНЗ № 721

Халілова О.В.

14.00

ДНЗ № 746

Головко Т.В.

14.10

ДНЗ № 752

Пономарьова Т.В.

14.20

ДНЗ № 753

Геймал О.В.

14.30

ДНЗ № 755

Доманська О.О.

14.40

ДНЗ № 575

Кужільна Т.С.

14.50

ДНЗ № 768

Буличова Ю.Ю

15.00

ДНЗ № 771

Кривенко Л.О.

15.10

ДНЗ № 776

Поджигун Ю.П.

15.20

ДНЗ № 781

Кархут О.І.

15.30

ДНЗ № 795

Хмельницька Л.В.

15.40

ДНЗ № 811

Бондаренко О.В.

15.50

ДНЗ № 812

Хоменко А.В.

16.00

«Берізка»

Шеховцова Я.І.

16.10

«Підростайко»

Зленко І.С.

16.20

ДНЗ № 597

Крамаренко Л.В.

16.30

ДНЗ № 784

Корсун О.О.

 





 












Останнє оновлення сторінки: